Curve karta promo kód referral kód

Curve karta promo kód – Bonus £5 k nové kartě zdarma

Curve karta promo kód je způsob, jak lze získat zdarma navíc £5 jakmile nakoupíte alespoň za £10 za prvních 14 dnů přes tuto kartu. Stačí použít tento odkaz pro přechod na web Curve.

Kompletní podmínky akce k přečtení zde.

Pokud nevíte jaké jsou možnosti Curve karty, podívejte se na tuto recenzi, popsal jsem zde výhody, nevýhody a mnoho dalšího.

Pro získání Curve karty si nejdříve musíte stáhnout Curve aplikaci a vytvořit si účet, následně budete muset zadat vaši adresu a zažádat o zaslání karty. Máte na výběr dvě verze, Blue (zdarma) a Black (s poplatkem).

Kartu vám vystaví na vaše jméno a přijde vám na místo vašeho bydliště. Vše se vyřizuje online, takže nemusíte chodit na žádnou pobočku.

Jak Curve karta funguje

V rychlosti – do aplikace si můžete nahrát svoje běžné platební karty a následně si jen vybrat, kterou kartou chcete platit. Jakmile si vyberete vámi požadovanou kartu, už vám stačí používat jen Curve kartu pro platbu a všechny ostatní karty si můžete nechat doma v šuplíku. Nemusíte mít tedy strach, že byste je všechny ztratili například s celou peněženkou!