Google Ads propagační kód – 1 000 kč na reklamy – zdarma

Google Ads nabízí propagační kódy celkem běžně pro různé agentury. Zde se však dozvíte jak získat 1 000 kč na reklamy v Google Ads a také to, co pro to musíte splnit.

Velkou výhodou je, že o ně nemusíte složitě žádat, ale stačí vám pár kliknutí a kód vám přijde do e-mailu.

Tyto Google Ads kupóny pro Českou republiku si můžete kdykoliv nechat vygenerovat na oficiálních stránkách Google a to pro každý nový účet. Nutno dodat, že pokud vám spravuje Google Ads účet agentura, může vám vyjednat i lepší kupóny, takže se jim neváhejte ozvat!

Je důležité také vědět, že kupóny se vážou na určitou zemi, takže kupón vygenerovaný pro Českou republiku nelze použít například pro Slovensko.

Přejděte tedy na stránku níže, kde stačí uvést jen emailovou adresu, na kterou má kód dorazit.

Pro koho jsou kupóny určeny?

Nic není tak úplně zdarma a zde to není jinak. Nějaké podmínky má pro tyto kupóny i Google.

Kupóny jsou v hodnotě 1 000 Kč a lze je použít pouze v nově vytvořených Google Ads účtech, kdy od prvního zobrazení reklamy ještě neuběhlo 14 dnů. Aby vznikl nárok na darovaný kredit, musíte během 30 dnů od zadání slevového kódu za reklamu utratit minimálně 250 Kč bez daně.

Jak už bylo avizováno výše, tento kupón nelze použít v jiné zemi, než kde byl vygenerován. To znamená, že nelze využít tento kupón například na Slovensku. S tímto je spojené i to, že například již zmiňované Slovensko vůbec nemá tuto možnost kupónu.

Lze tedy, bohužel, očekávat, že podobný proces „rušení“ bude za nějakou dobu i v Česku. Využijte tedy této možnosti co nejdříve, abyste o ni nepřišli a začněte s Google Ads ještě dnes!

Kde zadat Google Ads propagační kód

Přejděte do administračního rozhraní a přes Nástroje a nastavení vpravo nahoře klikněte na Fakturace => Přehled faktura a následně v levém menu klikněte na Propagační kódy.

Přidání propagačního kódu v Google Ads

Zde vyplníte svůj vygenerovaný kód, kliknete POUŽÍT a můžete začít „utrácet“. Zde, po úspěšné aktivaci kódu, uvidíte aktuální stav kupónu.

A co dále?

Dále bych vám doporučil začít se učit jak využít celý Google Ads naplno. Google nabízí mnoho kurzů, které jsou dobré jak pro začátečníky, tak třeba i pro pokročilé, aby si své myšlenky ujednotili. Zároveň z těchto kurzů můžete získat certifikát, který vám v budoucnu, může trochu pomoct.