Lenndy – P2P půjčky – získejte bonus 10 €

Lenndy nabízí bonus v podobě 10 € (odkaz na službu) po registraci a prvních investicích. Což znamená, že díky bonusu můžete na Lenndy získat po prvních investicích ještě bonus a tím zvýšit svůj výdělek.

K tomu, abyste získali tento bonus, budete muset provést registraci včetně vašeho ověření a následně zainvestovat do půjček alespoň 100 €. Následně se vám přičte na váš účet u Lenndy bonus v podobě 10 €.

Tento bonus je zdarma a stačí přejít na Lenndy skrz jedno z těchto tlačítek a vyplnit registraci:

Jak funguje Lenndy bonus

Získání tohoto bonusu je velmi jednoduché a neskrývá se za tím žádný háček.

Prvním krokem je registrace. V rámci registrace budete muset ověřit svoji identitu. Není to nic neobvyklého a je to potřeba u skoro všech investičních služeb.

Jakmile se na Lenndy zaregistrujete, musíte si nabít peníze na tento účet. Investice jsou zde v Eurech, což znamená, že i váš účet je zde vedený v této měně. Jako všude jinde vám doporučuji použít nějakou službu pro převod peněz (pokud je již v Eurech nemáte). K tomu můžete použít třeba i kalkulačku převodů měn.

Už máte registraci i nabíté peníze, takže už stačí jenom vybrat půjčky do kterých zainvestujete. K tomu, abyste dostali tento bonus, musíte zainvestovat alespoň 100 Eur, které mohou jít i do několika půjček. Můžete tedy třeba v rámci diverzifikace zainvestovat 10 půjček každou po 10 Eur, tedy 100 Eur celkově.

Následně se vám tyto peníze přičtou na Lenndy účtu a vy je můžete buď vybrat, nebo znovu zainvestovat.

Hračka, že? Tímto prakticky získáte hned bonus v podobě 10 % a to se vyplatí!