Mintos promo kod - bonus

Mintos promo kód – získejte bonus 1 % ke každé investici

Mintos promo kód (odkaz na službu – otevře se v novém okně), je způsob, díky kterému můžete jako nový investor na Mintosu vydělat ještě o 1 % více z každé investice, kterou v prvních 90 dnech uděláte. Toho by bylo škoda na začátku nevyužít.

Tento bonus je zdarma a stačí přejít na Mintos skrz jedno z těchto tlačítek a vyplnit registraci:

Pokud použijete běžný promo kód (bez přechodu přes tlačítka výše) jako je například „Z5KRSS“ (bez uvozovek), pak dostanete bonus pouze 0.75 % (bonusy nelze kombinovat), proto je výhodnější přejít přes tlačítko výše a přímo vyplnit registraci (bez kódu), kde dostanete navíc 1 % na místo „pouhých“ 0,75 % za zadání kódu.

Pokud potřebujete pomoct s registrací, udělal jsem Mintos návod, kde je popsána registrace a vše potřebné do záčátku investování na Mintosu.

Jak funguje Mintos promo kód a bonus

Jakmile provedete registraci přes tlačítko výše, začne se počítat lhůta 90 dnů (ve třech 30denních iteracích), ve kterých když uděláte investici, vrátí se vám část peněz. Princip získání bonusu popravdě není tak jednoduchý, jak celý vypadá, pojďme si ho trochu přiblížit, abychom z něj dostali maximum. 

Částka, která se vám na konci vrátí, se počítá vždy ze zainvestovaných peněz v každém dni po dobu 30 dní.

Což znamená, že jestli zainvestujete peníze první den v každé 30denní iteraci, dostane navíc celé 1 %, pokud však zainvestujete až v půlce měsíce, dostanete „jen“ poloviční bonus. Stejným způsobem se vypočítávají všechny 3 iterace (1-30, 31-60, 61-90).